Bestlak Damla, bireylere göre farklılık göstermektedir. Bireyin ihtiyacına göre, emzirme süreci boyunca ihtiyaç duyulduğu süre boyunca kullanılabilmektedir.

Bestlak Damla, vücutta süt oluşumunu sağlayan mekanizmanın aktivasyonuna yardımcı olmaktadır. Süt arttıktan sonra da bir süre kullanmaya devam etmeniz tavsiye edilir.

Bestlak Damla glüten içermemektedir.

Bestlak Damla, normal doğum yapan anneler için, günde 3 defa 1 bardak suya, 20’şer damla damlatılarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Sezeryan doğum yapan anneler için, günde 4 defa 20’şer damla 1 su bardağa suya karıştırılarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Doğumdan sonra ilk sıvı alımıyla beraber kullanmaya başlanması tavsiye edilmektedir.

Bestlak Damla kullanımı için önerimiz, doğumdan sonra ilk sıvı alımıyladır. Öncesi kullanımlar için hekim bilgi ve kontrolünün olması tavsiye edilir.

Bestlak Damla, seriler arasında yaşanan renk farklılığı ürünün kimyasal bir renklendirici içermemesi ve  bitkilerin dönemsel özelliklerine bağlı olmak üzere yaşanmaktadır. Bestlak Damla için yaşanan bu durum, normal kabul edilmektedir.

Bestlak Damla, 1 su bardağı suya damlatılarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Bestlak Damla için, yetkili satıcılarımız eczaneler olup, eczane dışı kanallardan alınan ürünler için herhangi bir güvencemiz bulunmamaktadır. 

Bestlak Damla, doğumdan sonra anne sütünü arttırmak amacıyla annelerin kullanması için geliştirilmiş damladır. Çocuklara kullanılması tavsiye edilmez.

Bestlak Damla, içerisinde anne sütünün artırılmasına yardımcı (galaktojenik) 8 farklı bitki barındıran, bitkisel bir üründür.

Bestlak Damla, sıcak veya soğuk yiyecek-içecekler ile karıştırılması tavsiye edilmez. Bestlak damla kullanım önerisi, su iledir.

Bestlak Damla aç veya tok karna alınabilir.